Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz HSM #2129 üzenetére

    Szoftvernél szeritnem ez nem igaz... ez nem fizikai termék, hogy minden darab x óra előállítani.

    "Egyszer előállítod"... nyilván most egyszerűsítek... de a fajlagos költség a darabszám növelésével csökken.
    Előállítani akkor is 10 millió ft mondjuk ha 100 darabot meg akkor is a 1 milliót licenszet adsz el.
    Ha visszaosztod... látod hogy más. ;)

    Mi is árulunk szofvert és bizony a marginok tök mások mint fizikai terméknél... egy bizonyos szint és mennyiség felett a költség elhanyagolható. :)
    Az a kérdés mekkora a forgalom... AIDA-nél gondolom nem nagy, így értem hogy nem lehet akármilyen olcsó... mondom értem a másik oldalt is. :)

    Na de bocs... tényleg én sem akartam belemenni offba... elég volt. Leírtam a véleményem csak. :)
    Szigorúan personal cuccba, magánembernek valahogy lehet érdemes lenne olcsóbban adni...
    Vagy vedd úgy, ha a "crack" 0 forintjához képest nézem a bármennyi + 1-5 eurókat, máris többet kerestem vele. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák