Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Bélaaaa #12317 üzenetére

    Nem is lenne eladó a Toxic, ha nem adtak volna el pár Giga 290 WF3-at 93,5K bruttóért, újat, amit ennyiért nem hagyhattam ott. ;) A Vapor meg azért eladó, mert egy másik gépet bontottam anyagi okokból. De marad még 280X Vapor-X-em, meg a 7970 Dual-X, meg a refi 7970 Asus is. :DDD
    Én amúgy sosem döntöm el előre, meddig marad, ha találok valami "kihagyhatatlant" úgyis cserélem. :) Mondjuk anno a 9700-as radeonom, meg a refi 5850 is kibírt nálam 3 évet. Annál többet egy sem.

    (#12318) daveoff: Kicsit rásegítessz a ventire, máris nem lesz 94 fok, ez ha nem szempont a hang, akkor nyugodtan mehet. :DDD
    Sajnos a léghűtés ilyen, 300W-ot vagy falazótégla méretben tudsz meghűteni, vagy ha kisebb, akkor az biza jóval melegebb is lesz, vagy jóval hangosabb.
    Amúgy egy kisebb, gyengébb hűtős mégjobban izzadna, ha nincs elég huzat a házban, erre azért vigyázz.
    Persze, a refi kivétel, annak majdnem mindegy a ház, a meleg nagyját kifújja.

    (#12321) Bélaaaa: Most már sehol... :( De rendes boltból lehetett ennyiért, garival.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák