Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz smc #11649 üzenetére

    Egyébként ha már itt tartunk, akkor érdemes lehet ezt a paraszt kérdést megvizsgálni a másik oldalról is. ;) Vannak, aki nem értenek a tuninghoz, vagy nem érdekli őket, esetleg idejük, energiájuk nincs a pepecselésre, nekik a gyári OC egy megfelelően barátságos összegért megfelelő lehet, hogy az adott típusból a legtöbbet hozzák ki. Saját magamon látom, hogy míg korábban élveztem a tuningolgatást, a megfelelő beállítások keresését, a tesztelgetést (még pár logoutos cikket is írtam), addig mostanában már egy egyszerű hibakeresés vagy win reinstall is komoly nyűg. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy valaki egyáltalán nem szeretne finomhangolással foglalkozni, csak betenni a gépbe a motyót és használni a legnagyobb teljesítményen, ami a csövön kifér. No, nekik léteznek a gyári OC-s verziók (a marketinget nem számolva persze). Ettől még nem lesz paraszt vagy több/kevesebb, mint mások, csupán mások a preferenciái. Vannak ugyan olyan dolgok, amikre én azt mondom, hogy felesleges, de mindenki a saját döntéseit hozza, a saját pénzét költi, tegyen úgy, hogy az a legnagyobb megelégedéssel töltse el, és a legnagyobb örömöt okozza neki.
    Tudom, hogy amit írtál, asz csak félkomoly volt, de itt is és máshol is elég gyakran felmerül a másik bírálata, még mielőtt gondolkodnánk és bocsi mindenkitől a hosszú szentbeszédért. :B

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák