Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz AxBattler #1707 üzenetére

    Ez a konfig úgy jött össze, hogy 12 éve építettem egy akkor csúcsnak számító gépet (AMD X64 II alapon). Aztán három év múlva szereztem egy Nvidia 8800-ast, ami mellett a korább csúcs gép lasztiba se rúgott, kellett a kártya köré építeni egy új gépet. A kártya az új gépben három évet ment, majd meghalt benne valamelyik RAM (fél óra működés után odafagyott a kép a monitorra, és még csak játék se kellett hozzá, elég volt a linuxot vagy a windowst járatni), és megkaptam karácsonyra a HD 7770-est. Akkoriban kezdtem figyelni a gép fogyasztására is, és inkább a halk működés, alacsony fogyasztás nyert a szuper FPS számok ellen. Ritkán multizok, így míg nem szaggat be ténylegesen, elviselem. A 7770-es mellett aztán a korábbi konfig (c2d 8400, 4Gb RAM, stb…) lett a kevés, de addigra úgy elszálltak a DDR2 RAM árak, hogy relative olcsóbb volt a nevezett alaplap, proci, 8GB DDR3 RAM, 1 TB WD Blue, meg egy 120-as SSD, mint a régi lapon tuningolni. A gépből maradt a ház meg a táp, meg a DVD.
    Most meg eljött az a pillanat, hogy megint a videokártya lett kényelmetlen. Nem rossz, csak kissé zajos, meg néhány újabb játéknál már sok a kompromisszum. Az RX 460-as, ha beválik (meg a plusz 8GB RAM), el leszek vele megint három-négy évet. Az se kizárt. Amire elavul, addigra már talán a többi alkatrész is.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák