Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz CirrMee #51735 üzenetére

    Tényleg, csak odaírtam, hogy mikor és hogyan fagy (alacsony órajel, TV-nézés), a VGA-m típusa meg ott van az adatlapon.
    Igen, "válogat". Még azt is leírtam, miért fordulhat elő ilyesmi, ahogy megtörténik gyakran pusztán a driverrel is, mint azt a topic messzemenően igazolja, C-ről már nem is beszélve.
    Olvasásból megint buktál. :P Szerencsére én még tudok. :DDD Hogy másik hsz-ra emlékezz, azt tőled már nem is várom el. :R
    Én pl. elolvastam, hogy neked MSI-d van (Myst), amely, feltételezéseim szerint, nem egy Sapphire HD7870XT. :U (És bizony a többiekét is megnéztem.)
    Egyébként másnál is jött elő hiba, de megint jöttek az ész (és tesztelés) nélküli tagadások. :C De azt tényleg elfelejtettem megkérdezni, vajon megnézte-e bárki az általam egyébiránt többször is jelzett beállításokat, vagy szokás és tesztelés szerint csak úgy rávágtátok a tutit. De akkor megkérdezem szájbarágósan (inkább a többiektől, mert te úgysem fogod érteni), hogy az alábbi beállításokkal is OK-e minden, illetve használtok-e vele TV-tunert hardveres gyorsítással (ill. 7870XT az adott kártya?):

    GPU: 305MHz
    VRAM: 470MHz
    GPU Fesz: 0.800V (FIX, és Powerplay OFF)
    PControl: -20%

    Ha nem, akkor kéretik nem olyan magabiztosnak lenni az állításban! :R Ha meg igen, akkor tartom, az eredeti állításomat, hogy a Sapphire 7870XT-vel a fenti beállítások instabilitást okoznak hardveres TV-nézés közben, amíg valaki meg nem cáfolja.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák