Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    válasz belinho #51558 üzenetére

    Még mindig nem érted.

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • katt777

    félisten

    válasz belinho #51558 üzenetére

    Magad írtad a különbséget a RAM-ok függvényében! :Y :B
    Szerinted mi értelme van 17FPS-nél az egésznek? Vagy ennyire lusta vagy olvasni? Pár hsz-szal ezelőtt írtam, hogy akkor van értelme (bármilyen) tuningnak, ha azzal van meg a min FPS, vagy éppen a Vsync. Mondjuk egy 24FPS minimumra ha rá tudsz tenni 4%-ot (vagy éppen 24,5-re 3-at), pont megvan a 25, Vsync esetén pedig már 3-4FPS-ről van szó. Én erre nem állítanám hogy nincs jelentősége, te meg hajtogathatod, hogy nincs, csak teljesen fölöslegesen, mert közben megint éppen elismered az ellenkezőjét. Ki is írta, hogy "Ha hozna +3-4 fps-t, mint a gpu tuning akkor oké."? :Y Csak egy kis számolási képesség szükséges hozzá. ;) :B Ez eseteken kívül továbbra sem látom értelmét semmilyen tuningnak.
    Szét csak egy idióta hajt bármit. Az én GPU-m és RAM-jaim is vinnének többet, de éppen, hogy nem hajtom szét őket, hogy határértéken járjanak, aztán degradálódjanak, mert nem az az ember vagyok, aki szétcseszi a kártyáját, aztán eladja valakinek nyugodt szívvel. Erről volt szó az említett esetben is. Nem a RAM-ok voltak túlhúzva, hanem a játék hibája volt (optimalizálatlanság, mint mindig), amelyet későbbi meghajtóban orvosoltak, és a hiba eltűnt, miközben a kártya ugyanazokon a már rég betesztelt, stabil tuningértékeken futott. :P Mint arra magam rájöttem, mert más nem nézte meg, de ilyenkor persze elő lehet húzni egyébiránt téves hivatkozási alapnak.

    Zsébernardo: Kérdés, hogy egyáltalán bírja-e a kari, amit elvárnál tőle.

    Raidon: Hogyan tesztelted? AB-rel próbáltál 2D feszt emelni? (Azt kell, nem az órajelet.) Mivel 3D-ben OK, ami csak az órajelekben és a feszben tér el a 2D-től, elkezdheted feljebb vinni a feszt, és ahol megszűnik a vibrálást, azt elmenteni.
    Bios-szerkesztővel is lehet módosítani 2D beállításokat, ha AB-t macerásnak találnád.
    Valóban a gyártó küldte vissza a kártyádat, vagy esetleg az Expert a forgalmazó? :F

    J.Hetfield: Szerezz be olcsón egy 7870XT-t, azzal alig vannak driverhibák, a jelenleginél is csak telepítéskor lép fel. Ha nem indítom újra telepítés után, becsíkoz, ha újraindítom, elsőre "képernyőillesztő nem válaszolt, majd helyreállt" (viszont utána már minden rendben fut). Mindegyik esetet 2x is teszteltem (mielőtt valaki belekötne). De amúgy, ha olyan kártyát keresel, amellyel csak elvétve fordulnak elő ilyesféle hibák, akkor eleve rossz színt választottál.

    Akinek "semmi baja nem volt" a VGA-jával: attól, hogy nektek nem volt, másnak még lehet!!! A driver jellegéből következően erősen hardver- (nem csak VGA) és szoftverfüggő is a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák