Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz joysefke #34593 üzenetére

    Szia!

    Pontosan mi a problémád a Geforce és a TV-d között? A kártya topikjában talán tudnak segíteni.
    Azért megpróbálok válaszolni a kérdésekre is amikre tudok:

    1. A sima GHz edition gyári órajelekkel van(1000/4800 MHz), az OC edition pedig minimálisan megemelt órajelű (1050/5000 MHz), és a hűtője is komolyabbnak tűnik.

    2. A sima Dual-X-es változathoz már volt szerencsém élőben, szerintem teljesen rendben van a hűtése. Leszabályozni nem tudom le lehet-e, de szerintem nagyon nincs rá szükség, mert alapjáraton sem volt zajos.

    3. Elég régóta megszűnt már a blackscreen probléma, 99% hogy új ettől, a hibától mentes példányt kapsz.

    4. Április óta van HD7870-em, azóta sok driverrel volt hajtva, egyikkel sem tapasztalatam ilyesmit, de lehet csak én nem vagyok érzékeny erre, többen a mai napig váltik állítják hogy microlagol minden AMD kártya, vagy csak beképzelik, nem tudom :)

    5. Egy friss teszt szerint alapórajelen egy szinten van a kettő, OC-val pedig a GTX580-al van pariban (a tesztben szereplő 1100/5000MHz-en szinte mindenféle típúsú 7870 elketyeg).

    6. Sajnos már kifogytak a Never Settle Reloaded akcióból a készletek, az új promócióra pedig még biztosan kell várni jópár hetet mire ideér hozzánk is.

    #34594: Az gyári oldal specifikációja szerint ez egy enyhén emelt órajelú Pitcairn XT-s kártya. Ha Tahiti LE-s kártyára vadászol, akkor tudom javasolni LeC-nél a VTX3D 7870 Blacket. Terhelve kicsit zajos a hűtője, de leszabályozva el lehet vele lenni.

    Iponon csak azokhoz a kártyákhoz volt játék kupon, amelyiknél külön jelezték, perpill egyiknél sincs ilyen, biztosan kifogytak már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák