Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Speed® #53745 üzenetére

    Hát, én a Sapphire-rel sosem éreztem, hogy bármivel is megszívattak volna (driverek bugjait leszámítva, de az ugye ismert feature AMD-nél, ha megveszi az ember a kártyájukat, magát szívatja :D ). Pont annyira (280X/7950) lehet túlhajtani, hogy mindent vigyen maxon full HD-ben, tehát egy drágább kártyával sem nyertem volna semmit. Hogy 30 v. 34FPS, nincs jelentősége. Ilyen szempontból szerintem teljesen jó a kártya, mivel némileg olcsóbban kaptam meg ugyanazt a grafikai élményt. Aki persze nem ilyen jó karit fogott ki (és ez a jellemzőbb), az érezheti szívatásnak.

    Amúgy holnapra tiszta kék-zöld leszek, és még élvezni is fogom. ;] Első dolgom lesz megnézni, hogy a lag nélkül, maxi grafikával 2GB RAM-mal lazán futó programok (pl. FC4) mennyivel több RAM-ot fognak zabálni, ha lehetőségük lesz rá, a semmivel nem minőségibb teljesítményért. Ha tudom megnézem majd BF4-et és CoD AW-t, de utóbbit nem biztos, mert nem nagyon komálom a negyed órás várakozást a játék betöltésére, majd a grafika minden egyes átállítására.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák