Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz TomBoy1986 #239 üzenetére

    Elhiszem én, hogy jó lap az asrock, jól el is ásnám:D Abból a szempontból faszák, hogy viszonylag stabilak alapon, némi tuning is akad bennük, de én még más lappal nem tapasztaltam akkora feszingadozást, mint asrockoknál, nézted esetleg? Na meg nv chipes lap éemdí proci alá? Nemár :P Sztem azért számolj utána az áraknak, nagyságrendileg :K Holnapra ha azt mondom kell 5db 250-es éemdí gép lesz? Ugye hogy proci nélkül neccesen?:D Ami volt sztem elkapkodták, aztán ugyanaz lesz mint a 4770-nel, majd lesz valamikor...emellé a proci mellé viszont tényleg tehetném az új e6300-ast, árban kb ennyi, 2800mhz, 266-os FSB-vel, 2 mega cache-sel, és szintén nem kapható :U ;) Verseny az van, de még mindig nem tudom mért kerül 3k-val többe a 740g-s GB lap, mint a g31-es? :F

    szerk: #243 T_Stark : Teszteket még nem néztem, ugyan mennyivel gyengébb egy e5200 egy 250-nél, meglepne ha nagy különbségek lennének, fogyasztás viszont..nem írok semmit mert megköveznek ;] na meg tuning, árban csiszolgatásra szorul ez még, sztem. Ha szimpatikusabb az AMD, nyilván azt vedd, ennyi :N

    #244 HERR Z: Nem lehet 3-ról 4-re rántani az asrock lapos kombót? Ez szomorú :U Olcsóbb e5200-t és alá lapot 2.5-ről lehet, ez már vidám, viszont az már megint szomorú, hogy értelme a többletfogyasztás miatt sztem nem sok van, de 3.5G az kb csuklóból megvan.
    Már értegetem, tehát a 250 a legnagyobb, és majd jönnek a kisebbek, várjuk őket, jön a 3-as széria és talán a 6300-as is kapható lesz majd a 250-nel együtt, lassan 1000ft-onként lesz a 2 bandának procija minden szegmensben, de ez csak nekünk jó, remélem ebben egyetértesz :K :R

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák