Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz jokeph #86048 üzenetére

    Xeon X3360 végülis 4 magos 12MB cache, 1333-asFSB, alapon sem rossz, bár a 2,83GHZet kissé keveslem.
    Pentium Dual Core-ból vagy Celeronból, ha van olyanod ami 2,66-os (Pentium D805 pl) azt elég jó eséllyel szépen megtudod majd húzni :)
    majd megnézem az E7500-at is, a lap meg persze hogy partner lesz, mert direkt a kis 2140-es miatt akartam ilyen lapot. De még az Athlon XP projecttel is elvagyok akadva, ráadásul még RAMot sem szereztem a C2D-hez (se DDR2 se DDR3 nincs most itthon :( ) SŐT! Annyival hátrébb vagyok most az összes ilyen projectemmel, hogy a 400W-os FSP Hexám odalett :(

    Hm, ha azt nézem 36-ért ez a 4GB-os GTX960 nem is volt annyira jó vétel, tekintve, hogy hál' Istennek, már GTX970-est 4GB-osat kapni 40-ért. Valamelyik nap majdnem el is csábultam egy GTX970-re, mondván kétszer gyorsabb mint a GTX950-esem és 4GB-os, de aztán rájöttem, hogy annál azért komolyabb kártyát akarok (RTX3050 / RX6600 vonal legalább) és ezzel a vétellel csak a komolyabb kártya lehetséges beszerzésének az idejét tolnám jelentősen hátrébb, így végül letettem róla.

    2008 körül pedig már voltak itthon is fekete lapok, 2003 körül már az MSI is csinált, még Tualatinos gépet is szereltem lapos 40-es maxtorral és fekete alaplappal.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák