Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz flymi #58187 üzenetére

    Pedig a DOS a király. ;]

    Még a mai napig is ám... ;)

    A windows se sokkal több, mint egy kipingált DOS, leegyszerűsítve. :P

    DOS-t már PC előtt is használtam, IBM kompatibiliset, méghozzá a Videoton TV Computer FDD vezérlője tartalmazta EPROM-ba "égetve", ebben lehetett a floppylemezt tartalmát kezelni.

    Sőt, a mai napig is használom a 6.xx variánst, vágány-geometria mérő műszeren ez az OS van (egy 128 MB-os CF kártyán), megtoldva RS232 porttal és USB-vel az adatok kimentéséhez, meg egy Volkov commanderrel. :))

    Anno a kedvenc progim DOS alá a DOS Navigátor volt, meg az XM Player. :U

    (#58190) snecy20:

    2004-ben GeForce 3 Ti 200-at használtam, az akkor gépemben és a használt játékok tekintetében nem volt érdemes 4 Ti 4xxx-re váltanom, az ezek után kijött valamire való DX9-es VGA-k aranyárban voltak, az FX5xxx széria meg az nVidia szégyene volt, és marad is mindörökké, mert ugyan tudta a DX9-et hardverből, csak értelmes teljesítmény nem volt mögötte, DX7/8-ban meg bármelyik 3/4Ti keresztbe lenyelte, a következő érdemes VGA (elérhető áron jó teljesítménnyel) a GeForce 6600 GT volt, arra váltottam egy MSI NX változattal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák