Új hozzászólás Aktív témák

  • krisz67

    tag

    Egykis VLOG szerű az eheti szerzeményeimről:

    A héten 2 teljes napot töltöttem el egy számomra álom helyen :B ahol válogathattam kedvemre a CD/DVD lemezek, komplett konfigok, elektronikai kütyük hatalmas választékából, pakolgattam ott igazából ezen a helyen eddig kb 40-50 gépet, és én pedig közbe ami megtetszik azt vihetem (hardver és szoftverek terén is).

    1. Szoftverek
    ("Nincs rosz hardver, csak nem rá való szoftver" Hátsz most már azért lesz miből válogatni ) :DD

    Egy csomó halom lemezt hoztam haza magammal :C amiket most nagy léptekkel bemutatok.


    A kedvencemből : Windows Me -ből még mindig hiány van .... :W (a közte megjelent rendszerekre most nem térek ki)
    Több verziót eddig nemtaláltam belőlük :( (Excel 97, Word 97 és Office XP (2001) A floppykon, Excel passz hogy melyik verzió, illetve Word 6)


    Az egyik kedvenc programom egy évtizede már :R :B :K (A fiókomban van még hozzá DELL és ASUS PowerDVD XP (v4) lemezek is, de ezek még korábról) Az albínó RAM csak a serial kitakarására szolgált :D


    Hát igen, a játékok is egy nagyon fontos területet képviselnek, legyen az akárhányéveseknek is szóló :DD
    "My Science Fair" bontatlan, ám nembírtam ki belenéztem, de a ragasztást ugyanugy tettm rá vissza ;]
    És egy retro vírusírtó, bontatlan zsugorfóliában, bár egy szemét kupac alól szedtem ki, ezért van picit összenyomódva.

    +1 A legszebb kiadvány amit eddig láttam :Y

    Hamarosan jönnek a hardverek is, de abból is egy halom van, szerencsére, így ahhoz még idő kell.
    (De ha visszaolvastok a második alaplapos bejegyzésem (#49179) krisz67 ott már picit spoilereztem. De van még többek között, végre MFM kábelek is :)) MFM HDD-k, sima HDD-k (3.5") köztük WD Caviar |spoiler| :DD illetve AGP VGA-k, mert abból sosem elég, egy 360kb os 5.25" Floppy meghajtó címke szerint működő, egy tálcányi RAM, CPU-k,......stb...stb)

    Nagyobb felbontású képek/album ==> [link]

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel: Rapi Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák