Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Hencso #70179 üzenetére

    Hát nem tudom... de ez egy aio víz mit nehéz ezen szerelni?! :DDD Pár csavar oszt jónapot, majd hogy nem plug&play. Kb ott a leírása is de ehhez még az se kell könyörgöm.
    Mit takar az az 1 év szenvedés? Miért huztad addig? Ami nem jo vagy nem megy, nem kell eroltetni ha meg garis ki kell cseréltetni. Az se mindegy hogy van a házban, De olyan hozzászolasokat is olvastam hogy pl kérdés a venti felrakása is már a radira meg hogy melyik csatira kell bekötni stb stb... (ez nem rád vonatkozik persze) , innentöl kezdve nem vagyok meglepodve milyen user error-os vélemények születnek.
    Amugy a Kompakt vizes topikban is pörög ez a hűtő, ajánlgatják ezerrel /240-est/ és rajtad kivül még egy emberke írta h hangos neki a pumpa ....na puff de az is szubjektív szval ehhez arányaiban megnézve mennyu a pozitiv hsz akkor szerintem nincs miröl beszélni. Ha hibás volt vagy valami már az elején ki kellet volna cseréltetni, nem pedig 1 évig "szenvedni" vele aztán meg elmondani egy valszeg már gyártási hibás termékröl hogy "kalap kaki"...
    Csak összehasonlításképp ott vannak feltöltött képeim.. pár oldallal hátrébb ;)
    8370 4,92GHz 24/7 IBT alatt 64 max...
    8350 4,8GHZ IBT alatt 53C max ... játékok alatt meg 47-49fok , hát jo szar eredmények tényleg XD

    Ez csak egy 120as eredménye ;) és te ennek a 240-es testvéréről mondod hogy "kalap kaki"?!

    No offense csak na :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák