Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz rovtiv3 #67016 üzenetére

    Korábban voltak tesztek, magam is szórakoztam vele. Már egy körön van minden (VRM, chipset, VGA, CPU) nagy az ellenállása -jóval több, mint amikor csak CPU volt vizes. 4,8-on szétfűtené, ennyit a víz sem vezet el :( Hiába lenne stabil, 60°C fölé nem engedem, IBT-t is pár körig futtattam csak.

    Mivel már nem dolgozok a gépen, így ennyi stabilitás pont elég. Nekem a víz nem tuningra, hanem halkságra van építve, HF blokk kb. dupla ár lenne... feleslegesnek tartom a 25-30k blokkot megvenni 2-300 MHz-ért. Prime-ra is keress rá, sokan panaszkodtak anno (stabil gépnél is leáll worker), nem tudom, h frissítik-e vagy ilyesmi.

    Visszanéztem a mentett cuccaim, 9370-el már nem szórakoztam annyit, 6300-al vannak mentett képeim, de azokat ide is felraktam nagyrészt.
    Pár linkem van:
    Mackósajtal VGA-t nézegettük [link]
    Hackeee duirva tuningjához képest: [link]

    Ezt meg Habugi kérte még, BH teszt:

    Cinebench:

    Kb. ennyi van, ezek óta nem nyúzom, sőt, 4,7-en van, kevesebb fesszel, halkan.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák