Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz addamka #2998 üzenetére

    Értem és nekem is volt athlon 64-em az jelen pillanatban apukám gépe! az első gépem p90-es volt! Én szintén nem pontokra az izgulok egyetlen dologra izgulok csak! mint a mostani gépemnél! E7300-as alapból 2.6-on használtam viszont most 3.6-on megy egy pár ezer Ft-os venti cserével. A lényeg ,hogy kitoltam az élet tartalmát így nyugodtan használhatom tovább. Nekem ez számít ,hogy 3-4 évig menyjen rendesen rajta minden. VGA-t tudom cserélni nyugodt szívvel. Ezért kérdeztem ,hogy FX8120 vagy egy i5 2500k. Mert Én nem azért fogom meghúzni 2.5 év múlva mert az újság címoldalán akarok lenni hanem ,hogy akkor is menyjen rajta rendesen minden! Így kérdezem és nem oldal pártiságból vagy ilyesmi! Csak Intel annyira ellenszenves manapság nekem! Vagyunk a királyok azt jól van kb. az AMD meg próbálkozik nekem úgy tűnik! Továbbá Ati VGA mellé gondoltam egy AMD CPU jobban passzolna! Hja a másik meg ,hogy az AMD alaplapok jobban bejönnek AM3+ ba lehet bele rakhatom a következő AMD CPU-t is talán nem úgy mint az Intelnél ,hogy szinten midnent mindig csereberélni kell!

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák