Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zuzu000

    őstag

    válasz Whysperer #3001 üzenetére

    "A lényeg ,hogy kitoltam az élet tartalmát"

    Inkább veszít az élettartamából, attól függ, honnan nézzük :B

    [ Szerkesztve ]

  • addamka

    őstag

    válasz Whysperer #3001 üzenetére

    Nem bántásból írtam a benchmark dolgot, és nem is rád céloztam, csak a saját álláspontom, mindenki arra használja, amire jól esik.
    Az élettartam jó kérdés. Ha a jövőben elkezdik durván a többszállúsítást alkalmazni a programozók, még az is lehet, húzás nélkül is értékállóbb lesz. Nyilván ha kevésnek érzem, akkor kap némi kakaót, de amire és amennyit használom, még tuti nem lesz az.
    A fullhd felbontás sem az életem értelme, mondjuk mivel 12 év után még mindig a Counter-Strike (1.6) a kedvenc játékom, ez valószínűsíti, hogy annyira nem érdekel a grafika, meg hogy hülye is vagyok :)

    A fogyasztásban az intel jobb, ez nem tudom mennyire szempont, tuning miatt nyilván nagyobb táp kell emiatt. 2500k 5GHz környékén elmegy ismerős szerint, de mivel nem láttam, megesküdni nem tudok rá.

    Gyártó szimpátia alapján nem döntök, megnézem melyik termék kelti fel az érdeklődésemet, aztán ész nélkül azt veszem meg, így lett egy remek Citroenem pl., amire ráköltöttem az árát már, de még mindig el nem adnám semmi pénzért :]

    Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, jó döntés mindenkinek csak a saját szemszögéből létezik, de nem is kell másnak megfelelni. Ha kíváncsi vagy az AMD-re vedd azt, ha a tuti kell, ami elterjedtebb és népszerűbb, ne vedd, szerintem 2500k-hoz képest lényegesen rosszabbul nem fogsz járni egy 8120szal sem.

    Hűtés: ha messze alszol a géptől, akkor megteszi a gyári egy ideig, amíg meg nem süketülsz :) hangos, mint egy hajszárító, hatásfoka elég karcsú, 4GHz-ig még éppen bírta nálam, de ez lesz az első, amit tuti cserélek nemsokára.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák