Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Lassú Víz #58388 üzenetére

    Mire célzol? Ha arra az ordas nagy kamura (és felfújt lufira), hogy a fél MTK-t vírusos hasmenés fertőzte meg, bennünket meg minden sportszerűtlen szarnak elmondanak az országban, akkor azt mondom, ne higgy el mindent, amit a sajtóból hallassz (főleg az ilyen szarkupac indekszektől).

    Egyrészt ugyanannyi alapemberünk hiányzott nekünk is, mint az ellenfélnek (egy részük betegség, vagy sérülés, mások eltiltás miatt), és az MTK-nak 7 ponton egyezett a kezdője a múlt hetivel (ugyanúgy, ahogy nekünk). Akkor mennyire voltak felforgatva a csapatok?

    Másrészt meccs után fél órával kínai kajákkal, meg mindenféle húzós svédasztalos cuccokkal a kezükben futkároztak azok, akik elvileg 2-3 nappal előtte a halálukon voltak hasmenés ügyileg. Én ott voltam, a balfasz újságírók nem.

    Harmadrészt az mennyivel lett volna sportszerűbb, hogy ilyen kiélezett küzdelemben beiktatnak nekünk két 1000+ km-es túra közé egy bepótolandó hétközi bajnokit? Úgy, hogy ráadásul minden közvetlen riválisunkkal mi játszunk idegenben, mert csak.

    Ja, nem mellesleg a Haladást nem is kereste meg senki hivatalos úton. A emelesz döntése volt.

    Szóval ennyit erről.

    Érdemes meghallgatni a két vezetőedző korrekt nyilatkozatát: [link]
    (Igen, ez is én voltam. :) )

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák