Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Lassú Víz #28274 üzenetére

    Ja, a tele elírás volt. Nagylátó akart lenni.

    Az autóbelsős cucc elég durva, de egy kezdő topicban, nem tudom mennyire releváns :) Mondjuk érdekes, meg lehetett belőle tanulni.

    " közel 7 számjegyű összeget költ gépre objektívre és ellopja a 140€-ért megvehető LR szoftvert."
    Meg ugye akinek nincs pénze se obira, se sw-ra, az akkor használjon ingyeneset a lopott helyett.

    Amúgy nem tudom, a RT-hoz elvileg vannak obikorrekciós adatok, én nem használom, de rendben kevő képeket köp ki az 1100-hoz. Amúgy milyen verziót néztél mft-n? Mert elég rendes fejlődés szokott lenni. Illetve gondolom más is használja, csak van hozzá profil. (Milyen mft váz? Milyen obi? Adsz esetleg egy rawot? Mert akkor megnézem én is.)
    A kamerához adott RAW feldolgozó meg pont nálam hányás, és ráadásul elég érdekes a Canon szoftvert Linuxon beizzítani :D RT + Gimp meg natívan van.
    Csak azért szoktam ezeket megemlíteni, mert mindig mindenki azt hiszi, hogy csak a PS meg a LR van.
    Először amúgy én sem tudtam értelmes képet kihúzni egyikből sem, de aztán belejön az ember.

    "Ritkán panorámázom, főleg ha nem fér bele az objektív látószögébe amit le akarok fotózni. Magas városi épületek, tájképek. Ezért én sem fogok panoráma fejbe beruházni,"
    Én is ugyanígy :)

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák