Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz fattyu #9601 üzenetére

    :R
    Öröm így elsőre ilyen jó kritikát kapni, főleg tőled /tőletek/, bár én nem fogok megsértődni akkor sem, ha a képeimre negatív kritikát fogok kapni,hiszen nekem is a fejlődés az elsődleges célom! :D
    Már régebb óta szeretek fotózni, igaz csak a nyár végén sikerült szereznem egy "komolyabb" gépet, úgyhogy végre én is a dslr világába léptem.
    Jó volt végigolvasni ezt a fórumot, sok hasznos ötlet tanács hangzott el.
    Nekem is sokat segített. Most visszanézve a korábbi képeimet, már nekem is messziről látszik, hogy mik az alapvető hibáim. Ha most kéne fotóznom őket újra,akkor sokmindent biztosan másképp csinálnék.
    Erre a képre visszatérve is látom, hogy még mindig lehetne javítani rajta, pl. a csatornát kiegyenesíteni, stb.
    Sajna még az utófeldolgozás terén sem vagyok ott a szeren :P , de igyekszem ez irányban is fejlődni, dehát a gyakorlat teszi a mestert :DDD . a háttérből valóban el kellett volna pakolni a sok szir-szart tudom, de ez is csak amolyan elkapott pillanat volt :D.

    Neked is köszi #9607 Ballington :R
    Igyekszem majd én is értékelni a képeket, bár én még olyan sok hasznos szakmai tanácsokat nem fogok tudni adni. Most, hogy a fórumon végigrágtam magam, jönnek a könyvek, na meg a gyakorlás!

    Mégegyszer köszi! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák