Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz Fandango #45314 üzenetére

    Remélem nem baj de őszinte leszek..
    Szeretem a munkáidat, főleg a tavalyiakat. :K Olyan megfontolt szerkesztést és utómunkát véltem felfedezni bennük amit kevés képben, saját stílus, gyönyörű B&W konverzió.
    Na de mostanában, egyre kevésbé érzem ezt. A hegedűs tetszik, mind a színei mind a komponálás. Az első képet a színek és a hangulat még eladja, bár kicsit hiányérzetem van vele kapcsolatban. A másik kettő elcsépelt, mind kettő kapás lövés.. (neked) a két munkást nem értem, ez olyan hogy oké oké kártyáznak nem telefonoznak.. lefotóztad de sok mindent nem ad át a kép, az utómunka sem jön be. Úgy gondolom, hogy felállítottad a saját mércéd a képeiddel, és ugyan marctip kolléga sosem érezte át ezt a műfajt most ezek a képek magadhoz képest nem a legjobbak..
    Peace! :K :R

    marctip: Ha ilyen szigorú kedvedben vagy, lenne kedved az előző pár képemet kritizálni? :R

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák