Új hozzászólás Aktív témák

  • KelemenUhr

    aktív tag

    válasz marcitp #43824 üzenetére

    marcitp: Köszi a véleményt! Színes nem az igazi, túl sokféle színű fény van, és nem éppen olyan árnyalatok, amik jól mutatnának. A fakószínes elképzelésem nekem is volt, próbáltam, ezzel így nem mutatott. Ahhoz kellene a mosott háttér és ott tudom majd variálni az árnyalatokat, ezt mindenképp megpróbálom. Kontrasztosabb volt az egész, nem igazán tetszett úgy, ezért került rá ez a kis fakóság.

    Muerte68: Tudom-tudom... :) Egyébként én ezeket (fakó háttér, fakó színes rész szóval amolyan régi fotó imitáció) így képzeltem el eredetileg, kipróbáltam szaturáltabban, kontrasztosabban, de nekem az tűnt soknak. Kivéve a zöldes árnyalatot a háttéren (én azt a hitvány laptopképernyőn sokkal kékesebbnek láttam szerkesztés közben), az eléggé elcsúszott, kéne egy legalább közel színhelyes monitor. :(

    Többiek: Nektek is köszi. :R Igazából megfogott a hely hangulata, meglőttem, ha nem adja hát nem adja.

    ...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Új hozzászólás Aktív témák