Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz Big-Lacos #22287 üzenetére

    Szia!

    Az elsőn nagyon elveszik a virág, de a legnagyobb bajom vele, hogy nagyon az alján van a főtéma, jó lett volna egyébként, csak sokkal lejjebbről kellett volna meglőni, akkor jobban érvényesülhetne a virág, és mögötte a lemenő nap :K
    A másodikon meg nagyon középen a téma, szvsz.viszont ez is tetszetős lenne, ha kicsit jobbról lőtted volna. :)

    Alg Az elsőn tényleg kár a csonkolásért, amit a többiek is mondtak, enyhe utómunka ráférne, de tudom, hogy jpg-ben készült, és abban annyira nem az igazi az utómunka, na meg kezdetnek azért nem rosszak ezek. Ha tényleg érdekel a fotózás, akkor olvass el néhány könyvet a témában, sokat lehet fejlődni :K
    Másodikon valóban nem az igazi az oldalfény, viszont, ha hátulról érte volna a fény, és szemből meg derítetted volna, az lehet jobb lett volna.......na meg,ha nem írnék ennyi volnát :DDD Nem a legjobb napszakban sikerült fotóznod, elég kemények voltak a fények.
    Harmadikat szűkebbre venném, inkább álló formátumra, ami a legzavaróbb rajta számomra, hogy a vízesés alsó részét kitakarja az a fadarab, meg a jobb felső sarokba sem kéne a belógó ág ;)

    Big-Lacos Ezen nekem a csúcsfények hiányoznak nagyon, amúgy fasza ez a háttérmosás nagyon, milyen obival készült!?

    Hcl Ez egész jó lett, jók a színek, valahogy jobb lett volna, ha sikerül egy virágot elkülöníteni, bár igazából csak a felső 2 félbevágott virág zavar picit.

    Ha már ennyire "virágzik a tavasz" , hozok egy korábbi virágost én is:[link]

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák