Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    Sorry, de mire legépeltem kicsúsztam a szerkesztésből :((

    #16291 akela91 kicsit szűkebb rekeszt is használhattál volna, de így is jó..... én még egy picit a fehéregyensúlyon lehet variálnék, de nem 100% hogy jobb lenne :F A második képen zavaró az a ronda balra dőlő oszlop, elviszi nagyon a tekintetet, meg ferde hatást ad a képnek, ezt egy kicsit lejjebbről lőttem volna, mert így sok az üres/felhőtlen ég :)

    #16294 Juszt Összeségében nekem tetszik, a boltív sötét részén lehet szelektíven világosítottam volna, mert így olyan vignyett hatása van, plusz a két középső világítós táblán visszahúznék a fényeken. Az emberek ellen meg nincs mit tenni......esetleg egy jó hosszú expó segíthet.. :)

    16298 Nameste az első érdekes, igaz fogalmam nincs mit ábrázol...
    Második nem rossz, érdekes, már-már cOxeR-es a színvilága :)
    Repülős ....elmegy, nem tetszik az ég színe, nem olyan igazi égszínkék :) ...
    Harmadiknak nem jó a tagolása, túl sok az ég, felhő nélkül nagyon üresnek hat. :)

    16286 Deadpapa
    Köszi, naplementekor készült a kép, picit engem is meglepett, hogy háttal vannak a napnak, ezek szerint ők már úgy érzékelték, hogy le is ment :D
    Valamiért én nem vagyok kibékülve ezzel a képpel, csak nem fogalmazódik meg bennem, mi a hibája, ezért bízom benne, hogy valaki nálam nagyobb szaki, aki leírja mit rontottam el.... :P Úgyhogy jöhetnek a vélemények bátran, nem baj, ha negatív.... :R

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák