Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Geller72 #630 üzenetére

    Először is köszönöm!

    Aztán döbbenten olvastam ezt: Általában fejlemények vannak.
    Ezt jól értem? megérzed, hogy történik vele valami...pl. szakít a párjával :U
    Velem ez kétszer fordult elő. Erősen gondolkodtam bemásoljam-e mit írtam majdnem két éve erről privátban...de inkább nem, nem vállalom be :D De az nem álom volt.
    A max. két személy nálam egy :) és ez a megérzés pl. full szerelmes állapotomban történt.
    Hogy most is van-e valami történés :DDD azt nem tudom, de majd beszámolok róla ha megtudok valamit. De ha az intenzitás számít valamit az ilyen megérzéskor akkor most max. a kislábujját törthette el :DDD :DD

    Az adatokkal kapcsolatban szerintem félreértettél. Pl.: születési név: Kovács István, született: Budapest, anyja neve: Nagy Mária (szerintem nem csak egy magyar adatait találtam el ezzel a példával). Így volt az egyezőség, nem tudom, hogy értetted, hogy szerinted lehetetlen, de minden egyezett csak a születési idő nem, szóval tuti nem ő volt :N de érdekes volt ez így az álom után :)

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák