Új hozzászólás Aktív témák

  • marsu

    addikt

    Sziasztok!

    Senior Értékesítési Manager pozícióba keresünk munkatársat.

    Feladatok:
    * A cég fejlesztő és integrációs termékeinek értékesítése szoftverházak, szoftverfejlesztő cégek felé
    * A cég viszonteladóival (alkalmazás fejlesztő cégek) történő kapcsolattartás, a viszonteladói hálózat bővítése
    * Viszonteladók értékesítési tevékenységének marketing támogatása
    * Új üzleti területek felkutatása

    Elvárások:
    * Informatikai felsőfokú végzettség
    * Minimum 5 éves key account értékesítési tapasztalat
    * Jó fellépés, tárgyalási készség, üzleti kreativitás
    * Kapcsolatrendszer alkalmazásfejlesztő cégekkel

    Előnyök:
    * Angol nyelvismeret
    * Korábbi fejlesztési gyakorlat, tapasztalat
    * Kapcsolatrendszer banki területen

    Amit kínálunk:
    * Bejelentett fix alapbér
    * Éves prémium
    * Utazás költségtérítés
    * Teljeskörű marketing támogatás

    Részletekért priviben lehet érdeklődni!

    Press any key to continue ...