Új hozzászólás Aktív témák

  • dkaro

    őstag

    válasz Silver Star #14406 üzenetére

    Nem vagy jobb helyzetben sajnos, mert ugyan úgy 0 tudásod van mint a másiknak, hiába van 15 éves diplomád.
    Manapság ez a gépszerelgetés már kb nem játszik és szerintem nem is tartozik az "informatika" foglmába. Ilyen munkakör kb az iskolai rendszergazda szint vagy egy szerviz.
    A média szintén nem tartozik az informatikába (szerintem), de ha jó vagy photosoppal vagy videószerkesztésben akkor média ügynökségeknél próbálkozhatsz. Az biztos hogy ilyen munkához referencia kell és szerintem a nagy része vállalkozó nem alkamazott.
    Lakhelyedet továbbra sem tudjuk, teljesen más lehetőségek vannak Nyíregyházán mint Budapesten.
    A minél több fizetési igény se segítség. Ezt mondanád interjún is?Te tudod mi az a szám ami belefér. Nem azért kérdezem, hogy turkáljak a zsebedben hanem, hogy lássam reális elképzelésied vannak. Mert nem mindegy, hogy azt mondod. hogy nettó 250-300 vagy, hogy nettó 500-600. Előbbi elérhető pályaváltással középkorúan is, a másodikra kb 0 esélyed van.
    És sajnos a korod se mindegy, ami tudod, hogy szar és szomorú de ez van. Nem mindegy, hogy 40 vagy 55 a munkáltató szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák