Új hozzászólás Aktív témák

  • suits

    tag

    Üdv!

    Nem tudom mennyire jó helyen teszem fel a kérdést ha nem ez a megfelelő topik akkor plz töröljétek.Az lenne a kérdésem hogy tesztelő állásra milyen elvárásoknak kell megfelelni a gyakorlatban?Az álláshirdetésekben vannak leírva elvárások persze,de a gyakorlat az teljesen más általában.Gyakorlat nélkül mennyire esélyes ilyen állásokat megpályázni?Sajnos én IT területen nem dolgoztam soha az eredeti szakmám könnyüipari mérnök azon belül minőségbiztosításra szakosodva.Minőségbiztosítási mérnöknek tudnék elmenni ezzel a szakmával.Ezt azért írom mert lehet hogy ez előnyt jelenthet mert ha úgy nézzük akkor a szoftverfejlesztésben a tesztelő a meo-s :) Fél éve volt egy olyan gondolatom hogy megtanulok programozni akkor jártam egy 2 hónapos Java/Java EE tanfolyamra Ausztriában(Jelenleg is Ausztriában vagyok de szeretnék újra Budapesten élni).Azóta szabadiőmben próbálok programozgatni.Bár a Java-t már annyira nem preferálom inkább Python illetve Html/Css/Javascript-tel foglalkozok.Szóval egy ilyen alap programozói tudásom megvan.Perfektül beszélek németül de az angolt is jól értem bár abban inkább írásban vagyok jobb(nem kellett sokat beszélnem eddig angolul).Az is a kérdésem hogy ha szeretnék egy tesztelői állást megpályázni akkor mire kellene rágyúrni konkrétan?Illetve ebben a szakmában mennyi szerintetek a kezdőfizetés ill bérigénynek mit lehet mondani egy interjún?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák