Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz molvany #3998 üzenetére

    Ismerős a szituáció, és ráadásul még az sem biztos, hogy eredményre vezet. :N

    Három hete vettem a fiamnak két foci mezt.
    A mez három színösszeállításban létezik, viszont az eladónak csak kettő szerepelt a hirdetésében, de írta, hogy bármilyet tud küldeni, vegye fel vele a vevő a kapcsolatot. Mivel láttam, hogy elérhető chaten, így írtam neki. Azt írta vissza, hogy semmi gond, annál a színnél ami helyett másikat kérek, írjam be megjegyzésbe, hogy a megbeszéltek szerint a kéket küldje.

    Így is történt, de másnap gondoltam írok neki, hogy legyen kedves megerősíteni, hogy akkor azt fogja küldeni amit a megjegyzésbe beírtam és a chaten megbeszéltünk. Nem jött válasz, így másnap megint írtam neki üzenetet. Erre sem jött válasz. Ezután megint chaten írtam neki, ott azt a választ kaptam, hogy ha benne van a rendelésnél megjegyzésként, akkor azt fogja küldeni, de ezt megerősíti nekem üzenetben is, az én üzeneteimre válaszolva. Mondanom sem kell, hogy nem jött semmi üzenet, de többet már nem írtam neki.

    Pár nap múlva elindult a csomag, kíváncsi vagyok végül milyen szín fog érkezni. :U

    21 éve a Prohardveren! ™

  • Macskanyelv

    csendes tag

    válasz molvany #3998 üzenetére

    Bocsi, hogy csak most reagálok, de tegnap nem jutott rá idő...nos, lehet, hogy leveleznem kellett volna, de én alapból nem is feltételeztem volna, hogy van több szín...de ezek szerint ti sem:) Később rakok fel képet. Nos, nem érdekes, hogy nincs villa. az hagyján, a gond a ronda arany és ezüst kanalakkal van...Az összes kép bronz színű kanálról készült, a színek megadásánál csak bronz volt, felül nem lehetett bejelölni. Azt hittem másban nem is létezik...erre megjön, és a fele, hadd ne mondjam milyen stílusú:( Amikor írta, hogy a villát véletlenszerűen küldi, én arra gondoltam, hogy akinek feltétlen kell villa, írjon, mert véletlenszerűen válogatja (szóval mint pl. én, aki nem kaptam villát, de nem ez zavar).

Új hozzászólás Aktív témák