Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz V/ #29487 üzenetére

    Rendben, akkor nem írok neki, várok hogy az Aliexpressz közbe lépjen. Amúgy ha ők közbe lépnek azt én hogyan fogom észrevenni? Külön írnak nekem, vagy csak azt veszem észre hogy megjött a pénz?

    (#29493) fairi: Köszi hogy megnézted. Ott akkor valaki lenyúlta a szállítmányt vagy nem tudom, de sajnos ez a tényen nem változtat hogy az eladó egy hazudós gyökér. Már menet közben kértem hogy nézzen utána hol a csomagom hogy megakadt. Erre már akkor olyan üzenetet küldött miszerint irt nekik de nem válaszoltak, aztán mikor újból rákérdeztem egy hét után, már azt írta legyek türelemmel. Eddig tartott a türelmem. Ez egy elektromos cigi shop, vagyis azzal foglalkozik, szóval nem hiszem hogy ez a 23 dollár földhöz vágná őket, mivel sokan vásárolnak tőlük. Ellenpélda is akadt nemrég amikor haverom rendeltetett velem egy csomagot ami nem jött meg 60 napon belül, írtam az eladónak, írta nyissak vitát és vissza küldi a pénzt. Nyitottam, és már két nap után ott volt a számlámon a teljes összeg mindenféle komplikáció nélkül. A végén adok neki 1 csillagot az tuti.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák