Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádyka

    őstag

    válasz Dluinet #3186 üzenetére

    MOstanában GP 4 db-os tartós elemhez adnak "ajándékba" góliát átalakítót, de csak 1 db-ot. De ki a franc akar venni 8 db ceruza elemet, hogy 2 db átalakítója legyen? És nem is drágább a pakk, mintha csak a 8 elemet vette volna meg az ember.

    Visszatérve pl egy ansmannra: Egy fotós törzsvásárlóm 5 hónapra hagyta benne a vakuban a már több mint 1 éves 2700 -as ansmannokat. Én sem akartam elhinni, de állítólag simán tudott vele villantani. Na rá is csesztem, mert onnantól kezdve, bármit vitt tőlem, már mindegyik tipustól elvárta volna, hogy ilyen legyen. LOL. :(((

    Egy akku használati módja következő: Használat előtt feltöltendő. Ezzel nem mondtam újat.
    Főleg fél évenkénti használat előtt. Pl ahogy én is használom fotózásra. Ezt mindíg betartottam és nem ért meglepetés. Ez igaz a noname 1400 mAh-s A4 tech egérhez kapott csodákra is, immáron 7 éve. Bár már az 1000 mAh-t sem érik el szerencsétlenek. :D

    Az, hogy valakinek el sem indult új akkuval a gépe, az max 10-ből 1 ember. Itt a fórumon kb 2 ember írta. Akkor ez esetben 20-ból 2 :B . Ott valami gebasz lehetett, nyilván az akkuval. Miért ne indulna el, hiszen arra vannak kitalálva a gép, hogy akkuval üzemeltessük őket, és ne elmmel.

    Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

Új hozzászólás Aktív témák