Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menalcas

    őstag

    válasz Mcray #4223 üzenetére

    Én olyat is halottam hogy szlovákok már valami fém tölténnyel pusztitják egymást de komolyan anno 1 éve voltak kint soft társak vettek kint pár karton ICS gázt meg töltényt (felvásárolták a boltot :C ) és a boltos srác mesélte nekik hogy milyen fanatikusak az ottani softosok :DD
    Nem tudom egyébként mit van megrettenve mindenki a 470 fpstől az AKm1 éve épitettem akkor kronó 473 fps-t mért mid cap tárat használok csak pontozok még eddig itt nem volt sírás, Most sacc 440-420fps lehe bár nem tom még ebben az évben kronót nem látott a fegyó de nem is zavar nem a millió fps en sem pedig a 3000es dobtáron múlik a játék, szal ha ő olyat szeretne semmi gond ellenben annyiban igazat adok a többieknek hogy m4be nem éri meg mert ahoz már tényleg SYSTEMA gb kell mert a többit szét töri az elején a v2 gb nem bír sokat sajna nekem g3sg1ben volt 120as rigó olyan 80'000 lövés körül lötte le a gb elejét és az csak 420fps volt, el lehet gondolkodni lehet költeni annyi pénzt rá de szerintem kompromisszumokat kell kötni,
    Persze a döntés a tied ha neked az kell meg tudod csinálni csak mélyen zsebbe nyúlós.

    "ha felszakad a másik bőre örök heg maradhat utána."
    Nekem a kezemen van kis folt (bb méretű), olyan 2 és fél éve egy cqb-n a 1,5Jos Sigma-val pár méterrról kaptam, örők emlék :))

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Új hozzászólás Aktív témák