Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz conan77 #16174 üzenetére

    KJW-ből amihez szerencsém volt: Beretta, P226, P229.
    Berettát nem tudom, ki szidja, szerintem egy teljesen használható és stabil tudásra áll be egy idő után. Eggyel egyik csapattársam nagyon elbánt: nyitott combtokban dörgölőzött a homokháton ásott lövészárok oldalához. Ahhoz is áztatnom kellett, hogy a szánt le tudjam szedni! :W 2 napig ázott denaturált szeszben dirib-darabra szedve, aztán olajspray, összeraktam, megtörölgettem azóta is működik.
    P226 nekem nagyon nagy kedvencem.

    Az 1911-nél ami nem tetszik: vékony a markolat, nekem kényelmetlen, kicsi a gáztartály (kb 2 szál cigaretta), messze van a szánakasztó, nem érem el. A KJW-vel nem lesz gondod, egy idő után kicsit lötyögni fog a szán, de zörögni nem fog a tokjában. Alkatrészek vannak ahhoz is bőven. 1911-et azért nem vennék (gyártótól függetlenül), mert kényelmetlen a fogása.

    Egy P226 sokkal kerekebb formával van megáldva, kecses, kézbe simul, a Beretta már túl gömbölyű nekem.

    Te mindenáron ilyen vékony táras pisztolyt keresel? Vidd az 5.1-et, szereléksínre tehetsz lámpát, rogyásik van ilyen-olyan irányzékokkal, tárajakkal, tárfenékkel, szánakasztóval, biztosítóval a piac a hozzá való alkatrészekkel, szelepek, megerősített (több féle) szánhelyretoló rigók, megannyi gravírozott fém szán több formával, színnel, mintával.

    Ha 1911, akkor az az M1911A1 legyen, ami 1911 óta ma is rendszeresített szolgálati fegyver egyes harcoló alakulatoknál.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák