Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz conan77 #16163 üzenetére

    Mind 0.45 klón, szal elmondható, hogy a szánakasztó messze van, én csak fogásváltással érem el jobb kézzel. Ha nagy kezed van, jó lehet Neked egy kezes fegyónak is, én két kézzel fogom ezeket a dögöket már. Mindnek van szánbiztosítása, markolatbiztosítása.

    Ami a különbség, az a tár. A hi-capa tárba kb 70%-kal több gáz fér. :K Ami még az 5.1 mellé írható, a jobb support, több alkatrész van hozzá, ilyen-olyan bizgentyűk, rugók, tömítések, tárajak, tárfenék, szelepek. Alapból nem szokott gond lenni, nem ereszt a tár ha mégis, könnyen szerelhető, bármelyik tömítéstechnikai szakáruházban fillérekért kapsz hozzá tömítőgyűrűt. Vastagabb a tár, teltebb a markolat is, kényelmesebb volt a fogás nekem. Nagyon sok szerelési videó van neten.

    Hátránya, hogy nagy tokot kér, nagy kiterjedésű és nehéz fegyver. Combtokba nem javaslom, csípőtok, vagy műanyag platformtok MOLLE-mellényre.

    Ha nem kell az 5.1"-os csőhossz, nézd mega 4.3-ast is. Annak idején szórakoztattam magam: a 4.3, 5.1, 7.1-es hi-capák kompatibilisek egymással, egymás tokjai és szánjai egy az egyben felcserélhetőek és lőképesek. A 4.3-as markolata, tárja 2BB-nyivel rövidebb, de a hosszabb tárak ugyanúgy belemennek. :C
    Gondold el a 7.1-es tokon a rövid 4.3-as szánt, alatta a szereléksínen a Madbul gránátvetőjét! ;]

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák