Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    ja és csak hogy itt is legyen nyoma, acetech tehet egy bőnyálas szívességet úgy alapvetően... Vettem egy brighter c-t meg utána máshonnan is mégegyet. Mindkettő ugyanazt csinálja... Rendesen meg kell rázni hogy felkeljen, cserébe utána a hpa m4-eimen simán elalszik játék közben... Hiába lövök, világítja meg a bb-t pont 5 perc után ha nem bszok rá egyet menet közben szépen elalszik... Most pénteken kontakt közben csinálta, bújkálás, futkosás, heveny lövöldözés, az elején szépen világított, a felénél meg azt mondta hogy nope... Bb-t lőtt a történet, azzal nem volt baj, ráütöttem, megint működött... Oké, hogy mozgás közben alapvetően fent van végig a fegyver mert cqb és folyamatosan célon vagy nem low ready-ben, de visszaálláskor azért meg leengedem, lóbálom, tehát azért éreznie kéne hogy akció van és nem a padon pihen. Úgy néz ki mintha a kikapcsolás időzítőt nem nullázná a bb lövés se, ami alapvetően elég hülye rendszer magában...
    A gyártó válasza, vidd vissza ahonnan vetted, de bakker ugyanazt a szart tudnák adni, szal bennebb se lennék... Mindkettő fixen ezt csinálja, és sn alapján elég messze vannak egymástól... Mégis ilyen...

    Biztos pisztolyokon vagy aegen ahol több a vibráció ott működik, de nálam nem...
    Aki kitalálta hogy nem kell gomb a tracerekere az külön kényeztetést érdemelne péklapáttal az arcára... Mivel a karbon upperre kell a cucc, így aminek a 14-es menete kilóg a tracer mögé az nem játszik mert ronda úgy, gondoltam a brigher úgyis kicsi meg cuki meg könnyű, és nem lóg hátra semmi, hát buli lesz. Nem. Nem az... Fel is húztam magam mert ilyenből ugye nincs sok változat, a gg féle rövid elég gyengusz és a műanyag kupak se bírja sokáig a cqb életet, a t238 se egyenes hátul a menetnél, a maradék meg a pcu, na az meg 150 eur épp... Ami egy nyominger kis tracerért elég meredek ár... Úgyhogy így jártam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák