Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    Üdv emberek :)

    Ugyan nem PS-hez kapcsolódik, de mivel itt a témában nem tudatlan emberek vannak, ezért a legjobb ötletem az, hogy itt teszem fel nektek a kérdést, hátha valaki tudja :B

    Adott egy fotó. 1280x720 felbontás, igen jó minőség, szép fotó. Tud-e valaki olyan programot, eljárást, amivel meglehetne nagyítani, mondjuk 2560x1440-re (de 1080p is előrelépés lenne), szinte minőségromlás nélkül? :F
    Gondolok itt arra, hogy hasonlóan, ahogy a PS bizonyos funkcióinál, lerenderelődik az, ami nincs ott, arra gondoltam, biztosan van olyan progi, aminek a funkciója az, hogy egy kis képből nagyobbat renderel le.
    Ez teljesen megvalósíthatónak tűnik nekem, hiszen csak annyiról lenne szó, hogy egy képből úgy lesz nagyobb, hogy az eredetihez képest, mindent lerenderel több pixellel. Az eredmény így az lenne, hogy kapnék egy szinte minőségromlás nélküli nagyobb képet. Remélem nem csak a fejemben létezik, és tud itt valaki, valami ilyesmiről :K

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák