Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyixXx

    senior tag

    válasz Dinter #20312 üzenetére

    elég nyilvánvalóan lejön itt, hogy ezt a képet nem mobil háttérnek lőtték, mivel fekvő. itt kb. el is kéne engedni ezt és új kép után nézni...

    ha mégis nagyon de nagyon de nagyon ezt a képet akarod a telefonra, akkor retusálj hozzá felfelé és lefelé, amíg el nem éred a megfelelő képarányt. addigra Ramost viszont már csak nagyítóval fogod megtalálni. itt újra eljutottál oda, hogy egyszerűbb lenne elengedni a képet és újat kéne keresni.

    megteheted persze, ha nagyon de nagyon szeretnéd a képet a mobilodra, hogy megkeresed az eredeti fotót valamelyik képügynökségnél, arányosan megvágod, hozzáretusálsz alul és felül, végól pedig ráteszed a feliratot magad. majd rádöbbensz, hogy egyszerűbb lett volna ezt elengedni ezt a képet és keresni egy újat.

    ha pedig még mindig nagyon de nagyon kell a kép a telefonra, akkor lásd példámon, hogy az előző bekezdés javaslatát már el is készíthettem volna azalatt, amíg ezt a postot megírtam vagy simán elengedhettem volna a képet és kereshettem volna újat. :DDD

    Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

Új hozzászólás Aktív témák