Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz OhAi27 #19771 üzenetére

    image size a canvas size helyett? :U

    BalanceR: "Stockot sokan azért használnak, mert nincs kedvük, idejük végigvadászni a netet egy megfelelő képért...." lol... ha pro vagy, akkor ez nem kedv, hanem pénzkérdés. Az idő pénz, amit egy határig fizet a megrendelő, majd tul. képpen ott vagy, hogy bukóra keresgélsz, illetve már ha mittomén 2 órát keresel, netezel az mondjuk 1500 Ft, mert baráti árat mondtam, utána azt hegeszteni kell, stb... szal. a netes képpel vagy szerencséd van, vagy annyiba fáj, mint egy stock. Vannak ingyenes adatbázisok -főleg vectorosat szoktam keresni ezekben, szal. nem új ötlet...

    "és mondjuk 100 emberke venne részt a gyűjtésben, az már 5000 kép" így működik a legtöbb ügynökség. Rengeteg fotópályázat van, párom fotózik, sokat nézte ezeket, amíg fel nem világosítottam... Tehát meghirdetünk egy pályázatot, téma a szép ég. Várjuk a nagyfelbontású képeket. Fődíj egy okos TV, második a blu-ray, harmadik fotóstáska, a többieknek meg szépen kivert lószerszám. A költség még marketinggel együtt is 1 milla alatt van. Regeléshez a feltétel, hogy lemondasz a kép minden jogáról, több képpel is nevezhetsz, stb. Eredmény: marketingtől függően van egy rakás jó képed, legálisan, jogokkal, mindennel. Szal. ezt is megcsinálták már sokan. De ilyen a legtöbb "designolj egy bármit ebben a témában" dolog is. Ha nincs is közte a nyertes, rengeteg ötlet, új látásmód kerül be ezek által, amit fel tudnak használni akár más projectben is... ;) üdv. a marketing világában :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák