Új hozzászólás Aktív témák

  • #81999360

    törölt tag

    válasz fartfun #17917 üzenetére

    Kezdem fentről lefelé, balról jobbra.

    - A logó "tükröződés-effekt" amit szerettél volna, nem sikerült, nem így szokták.
    - A fenti menüben gondolom (remélem) el van csúszva az összes kis "pont" vagy nem is tudom mik azok.
    - A kék termékek blokkban nem értem mi történik. Össze van keveredve minden, el van csúszva szinte minden betű, elem... ennek a doboznak a jobb oldalán van egy csík, akkor a másiknak miért nincs?
    - Alatta ugyanaz.
    - Hónap ajánlata: Ezt véletlenül hagyod így mindig? Mondták már hogy eleve nem jó az elhelyezkedése, mert az akcióknak kéne szem előtt lenni, nem pedig az oldal legalján. Ezenkívül, borzalmas az az árnyék...
    - A lenti két blokkra ugyanezek elmondhatóak, de a színük sem nagyon illik sehová...
    - Az a random kép ott lent semmire nem jó, de legalább "szétesik" az oldal tőle.

    Ez amit most ide beraktál, úgy néz ki hogy; Dolgoztál rajta x órát/percet, meguntad gyorsan nyomtál egy CTRL+S-t és beraktad ide hogy márpedig ezt nézzük meg. A kis grafikai hibákat (kilóg egy-egy vonal, hiányzik egy effekt, stb) meg sem említettem a felsorolásban...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák