Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Norbi46 #2879 üzenetére

    Egyáltalán nem biztos, hogy aki az eredeti rajzolta, az mértani szabályok szerint, vagy csak úgy szemre dolgozott. Azonkívül a pixelrács is torzít, ha a végeredményt pixeles formában menti el. Ezért is mondtam, hogy engedd el ezt a jelenséget, mert nem biztos, hogy megéri a ráfordított időt.

    Én ilyen esetben meg szoktam kérdezni az ügyféltől, hogy legyen-e teljes felújítás, mert mondjuk az eredeti szabálytalanabb volt. Ha azt mondja, hogy igen, akkor a saját meglátásom szerint igazítok rajta annyit, hogy szabályos legyen. Ha azt mondja, hogy ne legyen, akkor is lesz, :DDD mert ilyen átformálásnál óhatatlanul is nekünk kell a részleteket utólagosan kitalálni, csak legfeljebb nem fogja észrevenni.

    Sokszor van hogy csálé a kerning, és nagyon szeretném megigazítani a betűket, de nem engedik. Akkor gyorsan és olcsón dolgozunk, ami nem feltétlenül lesz szép. Ha meg az kell, hogy szép is legyen, meg profi is, akkor vagy nem olcsó, vagy nem gyors.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák