Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz rgqjx #159 üzenetére

    Valamilyen módon lehetne a kiemelt aktivitást is jelölni, jutalmazni, bár egyelőre én inkább enfant idiot hozzáállást tapasztaltam ezzel kapcsolatban. Valaki 3 szaktopiknál cc 100erzes hsz mennyiségből 10% tényleges tartalmi segítő hsz-t rak a topikokba, amik épp felfutó ágban vannak.
    Zárt Tg topikokban szervilis többség kiutálja, emiatt elveszik tőle a Tg jogot, kiemelve azt, mennyire értékes szakmai munkát végez/végzett a topikokban! :Y Azóta sincs ezekben a kiemelt topikokban Tg, a javaslatokat direkt elutasítják, hiába írtam, hogy egy dinamikusan változó oprendszernél akár káros is lehet, ha nem tartja karban senki az Összefoglaló leírásait.

    Nem látok rá sok mindenre, de ha a topikok segítőinek munkáját is így támogatják........

    Ha igaz, hogy a vonzó topikok is értéket teremtenek! Utóbbi elhanyagolt időben az említett topikokat sokan hagyták el más platformokat keresve, ha új érdeklődő belenéz az elavult szakmai Összefoglalókba, már nem is olvassa tovább, mert látja, hogy ezt lesz*rják, mit várhat akkor itt?

    Lehet át kéne gondolni az alapokat és onnan építkezve haladóbb szemlélettel jobban ki lehetne találni, mi tetszene inkább a legtöbb embernek reklámok terén is.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák