Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi2121

    tag

    Sziasztok

    Van egy nagy problémám. Remélem jó helyre irom. Van egy kb 8 éves sony laptopom 965 chipset-el. Csak a teljesség kedvéért. Egy 256gb Hynix ssd vel megy win7 . Leszerettem volna menteni és kicserélni egy nagyobb vinyóra. Nem tudom miért senki ne kérdezze, kivettem a notiból és bele tettem egy külső házba majd rákötöttem egy win 10- es gépre. Ami lassan de be is olvasta a vinyót, de úgy, hogy közben kiirta, hogy nem válaszol de a mappákba bele bele tudtam lépegetni. Majd kilépett a mappából bezárta a sajátgépet is, ezek után mikor újra bele néznék a mappákba akkorra a c és a d meghajtó is üresen diszeleg. Gyorsan vissza a notiba, természetesen hiba hiba hiba. Csináltam egy újra telepitést, és már ott is üresnek irta a particiókat. Majd a felügyeleti eszközökben megnézve azt irja korábbi d meghajtóra, hogy üres. Viszont ami nekem fura, hogy RAW ba rakta a c meghajtó mögé, nem külön sorban van a partició. Nem merem beaktiválni nehogy még nagyobb bajt okozzak.

    Esetleg valaki tud segiteni, hogy most mindent buktam vagy van remény????

    Az összes fényképünk a gyermekeinkről sajnos ezen vannak. Engem holnap kinyirnak ha el mondom.

    (Bocsánat a helyes irásért de angol billentyű)

Új hozzászólás Aktív témák