Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    Sziasztok,

    Szeretnék tanácsot kérni Tőletek.

    Tervezem egy normális szék (akár gamer szék) vásárlását, úgy értem a normálist, hogy nem olcsó és gagyi, hanem hosszútávra, kényelmeset :)

    182 magas és 83 kg vagyok.

    A keretet egyenlőre 60-70e HUF-ra lőném be, de egy nagyon jó termékért akár többet is kiadnék, pont azért mert hosszútávra tervezek :)

    Ami viszont lényeges, hogy ne legyen se bőr, se műbőr. Nem szeretem az ilyeneket. Még autóülésben sem viselem el, max félbőrt (bőr betéteket a nagyon kopó részeknél).

    Melóhelyen az IKEA-s MARKUS-t használjuk, ami tényleg nagyon jó szék, de szerintem rövid az ülőlapja, hosszú távon ezért nekem kényelmetlenné válik, hiába nagyon jó a támlája.

    Van ötletetek, hogy milyen irodai vagy akár gamer széket lenne érdemes néznem?
    Amiket a neten látok azok mind bőr vagy műbőr kivitelűek. Bár simán lehet, hogy rossz helyen keresgélek.

    Összegezve:
    - tartós, strapabíró
    - kényelmes (fej, deréktámasz, karfák, állítható magasság, dőlés) az ülőlap is elég hosszú legyen
    - szövet (nem bőr, maximum félbőr)
    - gamer vagy irodai kivitel
    - hosszú távra
    - keret 60-70e HUF (hajlandó vagyok többet is kiadni, ha kell)

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Lokids #2557 üzenetére

    Köszi :)

    Vannak ajánlott márkák vagy típusok, mind irodai mind gamer szék tekintetében?
    Nagyon nem vagyok képben a székek területén, hogy melyeket érdemes nézni (márka, típus szerint).

    Az nem gond, hogy túllóg a kereten, ki tudok sajtolni többet is. Nem 1-2 évre venném a széket, így hajlandó vagyok rááldozni a 70-en felül is.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Lokids #2559 üzenetére

    Köszike :)

    Melóhelyen az IKEA-s MARKUS székem van, de ez a hálós megoldás klímás helyiségben nem az igazi, főleg nyáron. (Főként, ha nem normálatlanul használják a klímát 21 fok ). Ez persze nem a szék hibája, szóval ettől függetlenül nagyon jó, hogy szellőzik, de otthon ez nem feltétlen szükséges.

    Hát azt hiszem az officepláza bemutatótermébe egyhamar nem jutok el, mivel hétvégén nincsenek nyitva :D
    Valamint hozzám képest a város másik végében vannak, így max zárásra érnék oda :)

    Így macerás lesz a próba, de valahogy megoldom.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák