Új hozzászólás Aktív témák

  • mokkacsoki

    tag

    Üdv,velem is történt egy érdekes eset nem most hanem 2008.7 hó környékén.Régóta akartam már egy újabb VGA-t és elhatároztam hogy egy HD 4850 est veszek.Az eggyik illető árult club 3D ben.És a sok pozitív értékelés miatt azthittem ez bizony jó üzlet lesz,hagy ne mondjam hogy már kispár emberrel üzleteltem itt előtte.Az illető neve kopy33,biztos sokan ismeritek,meg is kövezhettek majd hogy miért írom ezt rólla.Még régebben beszéltem vele 1 szer nagyon rendesnek tűnt.Hát tőlle vettem,a kártya megjött minden oké,erre elkezd szemetelni.Nah most nem akartam egyböl a kártyára fogni..hát próbáltam minden hűtést stb..stb... ekkor nem volt még húzva.Talán ha 20-30 -+ ba rakam hogy megnézzem csinálja e azután is a szemetelést....azután szervízbe vittem.Ottsem tudtak semmit mondani rá.Ekkor visszaküldtem gariztatni(kicsit ideges voltam mert már sok pénzem elment) raktam a dobozba pénzt is hogy visszaküldje.....nah most a pénz eltünt,ez már fura volt,de az még furább hogy teljesen hülyének nézett,tehát meg is gyanusított hogy kamuzok... 2 tanu is volt rá hogy a pénz belemegy a dobozba...a postán meg nem bontják ki...a lezárt csomagot...de hát "úgylátszik " itt igen. Visszakaptam egy originált kártyát..ami abból ált hogy volt egy zacskó benne kártya és az leragasztva egy papír csíkkal:) hát ehez nem kelett volna valami sok sansz,de a kártya továbbra is szar lett azóta már procit,lapot,ramot cseréltem többször megnézettem a tápom...mindig megfelelt....szóval a lényeg az 100% kizártam hogy itt a baj..garancia most lejárt ezt kivártam..ugyanis hiába küldtem volna vissza miután 2 szer így kaptam meg.Így körülbelül 40k ment rá... de felesleges itt vernem a nyálam 1 év alatt nem irtam sehol egy rossz szót se,most hogy már minden kapcsolat megszakadt vele ezt leírtam..pedig eddig sose történt még ilyen velem főleg ha még a stílusára is visszaemlékszem,Ha én eladok valamit akkor általában azt a luxust hogy lekezelő bunkó vagyok nem engedhetem meg magamnak,de valaki igen.Végszó: Drága biznisz volt ez...hálistenek azóta se történt hasonló velem. Az illetőt meg messze elkerülöm,inkább fizetek pár ezer Ft al többet,de velem nelegyen az illető lekezlő,mikor ő húz hasznot rajtam. :R

    A processzorok füsttel mûködnek. Ha kijön belõlük a füst, nem mûködnek tovább.

Új hozzászólás Aktív témák