Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz Snoop-y #2406 üzenetére

    LOL!

    Egyszer forgalom irányításom (balesetnél) közepette észleltem hasonlót (messziről süvít egy Bora - fehér - traktort előz záróvonalon, majd forgalom elől elzárt területen, majd kanyarodósávon, majd tovább megint forgalom elől elzárt területen, záróvonalon, aztán visszatért a saját sávjába). Már messziről mutogatom neki, hogy "mi a jó büdös francot csinálsz, teeee....", de addigra közelebb ért, így a "fákk" lendítésére indított kezem feljebb lendítettem egészen a sapkámig, ugyanis a Rendőrkapitányom volt... :W

    Az abszurd a dologban, hogy ahelyett, hogy kussolt volna az egészről, és inkább elkerült volna, amíg el nem felejtem, a következő héten behívatott, és előadást tartott nekem hosszan arról, miszerint Ő ezzel nem szegett meg semmiféle szabályt, majd az előadását összefoglalva fél óra múltán úgy összegezte az általa előadottakat, hogy "Magyarországon az utak rossz állapotára való tekintettel az egyetlen előzésre biztonságosan alkalmas hely a forgalom elől elzárt területek...".

    Most erre mit lehet mondani? Vitatkozni nem lehet, így csak ennyit mondhattam: "Értettem, főnök!".

    És még hány ilyen sztorim van... :D Pl, amikor a Főkapitány majdnem elütötte a járőrt.. :W Nah, abbahagyom, mielőtt "kopogtatnak! " :D

    [ Szerkesztve ]

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák