Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz -Solt- #463 üzenetére

    Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy teljesen irreleváns egyéb IT eszközökhöz hasonlítani. CPU-ból meg egyebekből elképesztő mennyiségek mennek el, gondolj bele csak abba hogy egy nagyobb méretű magyar cégnél mennyi CPU/ram/stb.. van az asztalokon, és akkor ez még egy kerekítési hibát se ad ki EU méretben. Ezekre megvannak a disztribútori hálózatok, a világ minden pontjáról (de főképp Ázsiából) ömlik be az országba az ilyen jellegű árú, olcsón, feketén/szürkén pedig még annál is olcsóbban.

    Az OR nem ilyen. Szerintem sokkal inkább fog hasonlítani a terjesztési modell mondjuk az Apple-re, de közel sem lesz olyan, mivel nem hiszem hogy jövőre OR store-okba fogunk botlani a hazai plázákban. Egyszerűen az lesz a helyzet, hogy kinyílik a kapu jövő hónapban és a https://www.oculus.com/ -on betheted a kosárba ha akarsz egyet venni, aztán csókolom.

    Ennél többre számítani, meg magyar kiskerekben várni hogy raktáron legyen jó áron szerintem álom kategóira, vagy évek kellennek hozzá (de az meg "offtopic", mert most inkább arról van szó, hogy mi MOST akarunk egyet, egyből amikor kijön :) ). Illetve lesz kiskerben, hogyne lenne, gondolom, úgy mint az új iphone USA megjelenés után 3 nappal: repülővel magánszemély által becsencselt példányok dupla-tripla áron.

Új hozzászólás Aktív témák