Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz nimfas #38943 üzenetére

    Szerintem a legegyszerűbb, ha beütöd a Youtube/Google-ba, hogy "top VR games" vagy "best VR games" aztán szemezgetsz. Manapság már eszméletlen sok van.

    Nekem a Top3 : Half-life Alyx, Asgard's wrath, Walking dead:Sains 'n sinners. Ez utóbbi amúgy van natív Quest verzióban is, és nyilván a grafika nem olyan jó, de maga játék tök ugyanaz, mint PC-n, és baromi jó. Jaaj és persze Lone echo. Jaaj és a Robo recall. És... és .... és...

    De igazából én úgy vettem észre (5. éve taposom a VR-os malmot, és kb. az összes értelmes játék megvan), hogy itt mindenkinek más jön be, valakinek meg semmi se, szóval felesleges is ajánlgatni :P

    Az is igaz, amit itt fentebb írt valaki, hogy amúgy én is hiába van itt ez az erősnek mondható gép, csomószor csak felkapom és tolok egy kis Climb-ot vagy valami hasonlót natívan, mert a játékélmény igazából ugyanaz. Szóval sokmindenből nem maradsz ki, ha nincs erős PC-d. Én pl már hónapok óta Until you fall-ozok, és az pl. tökugyanaz Quest-en, mint PC-n. De tehetném ezt az In death-szel is, ami piszok jó volt PC-n, és review-k alapján a Quest verzió is ugyanazt tudja.

    Még talán egy jótanács: ingyenes játékokból is rohadt sok van, pl. próbáld ki a Tea for God-ot. Én pl ezt a Youtubert ajánlom, elég sok ingyenes cuccot kipróbál : [link]

    Ja és a Squadrons VR-ban az igazi, ne érts félre, csak ott szerintem valami engine szintű eltolás van.

    [ Szerkesztve ]

  • a2d2

    addikt

    válasz nimfas #38943 üzenetére

    Az a Moss volt, érdemes natívan Questre megvenni mert gyönyörűen implementálták rá.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák