Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz a2d2 #23934 üzenetére

    Van, csak a globális toplistára nehéz bejutni a top10-be, gondolom könnysebb itt a környéken vetélytársat keresni. :)

    Jinxb1rd : BS a jelenlegi árának a kétszeresét is megérné. Szerintem. Mások szerint ez is drága. Én egy játékot nem a grafikája vagy komplexitása alapján ítélek meg. Szerintem egy játék egyetlen fontos mérőszáma az, hogy hány órát játszik vele az ember mire totál megúnja. (Pl a Diablo 3-at is szidták-szidják sokan, hogy nincs semmi tartalom, nem fejlesztik a játékot stb. Jellemzően azok mondják akik 1000-4000+ órát toltak bele. Abban a játékban ennyi volt a tartalom és szerintem jogtalan a felháborodás amellett, hogy sok multis cím is nehezen ad 800+ óra játékidőt mielőtt kompletten ráun az ember, a 60 Eur/10-20 óra játékidős játékokról meg ne is beszéljünk.... BS szerintem ezért erős, persze csak a modok és a tömérdek egyéni szám miatt.)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • qqzs

    őstag

    válasz a2d2 #23934 üzenetére

    Questen megszunt a scoresaber vegleg es a Beat on is kikerult a sidequestbol, nekem meg az oculus tv-s verzio fut az 1.3-as BS-el. Beat on helyett most BMBF van vagyis lenyomtak mar most nem tudom hol tart hogy ujraindult e az kompatilbilis volt azt hiszem 1.42-ig. En meg nem frissitettem 1.3rol.
    Egyebkent vedd meg es refund ha nem tetszik, van ra ket ora jatekidod es 14 napod meg 5 jatek per honapod. Nalam vegul igy maradt meg. Tenyleg fluidabb mint a moonrider.
    Bosszubol Vader Kettot vegigcsinaltam es refundoltam. Nekem eleg a Vader egy dojo-ja. Scramble refund, varok valami profi teniszjatekra. RacketNX refund nem birom azt ajatekot elvezni. Igy most Van tulajdonkeppen ot jatek a Vader 1, BS, GunClub, Tiltbrush, RicsiPlank. Meg par Qquest athozat. Varok meg valami ertelmesre ami lekotne de nem jonnek. :(
    Ja meg Wanderrezni szoktunk neha, Quest-Go multiplayer csaladosan is

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák