Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz swado #21281 üzenetére

    "Most a skyworld, final assault, brass tactics hármas felé kacsingatok."

    Húú, ezek is jó címek, be is tettem wishlistre őket. A Brass Tactics mondjuk már benne volt, de a másik kettő is bejövős. Ráadásul, a Viveporton Infinitis mindkettő, úgyhogy lehetőség is van kipróbálni.
    Mondjuk időm sajna nincs játékra, illetve alig. Talán, ha napi 1 kört le tudok nyomni valamivel, akkor sokat mondok. Heti egy szabadnap meg nem elég sokmindenre, sajnos.

    "Keresgéltem én is, mit csinálhatnék (gyenge angollal), de nem találtam olyan oldalt ahol hibát írnának."
    Ha este hazaérek, max megkérdezem azon a topikon, hátha tudják, és el is árulják.

    "Mondjuk nálam jelenleg az egész vr rendszer döglődik"
    "kábel mozgatására előjövő fehér villanások"

    Nekem is itt adták a tippet. Amennyiben statikus villanásokról van szó, kapcsold be a PTC (asszem így hívják) frissíts, illetve 1.81 firmware megoldja a problémát.
    Az elsötétülő HMD meg nem lehet USB probléma? Inatek vezérlő beépítése talán segít.
    Vagy egy W10 újrahúzás.

    Sajnos, amíg nem működik a rendszered tökéletesen, addig nem tudhatod, hogy a játék hibás, vagy a rendszer. Mindenestre este (éjjel) megnézem én is, nálam mit mutat, ha ez segít valamennyit.

    Viszont most el kell mennem read onlyba, csak nagyon korlátozottan tudok írni, de azért olvasok.

Új hozzászólás Aktív témák