Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Márton #17252 üzenetére

    Ami a honlapon van, az is egy légbőlkapott marketinghülyeség, azt hittem, Te is viccként értelmezted :)

    Ezzel az erővel azt is írhatták volna, hogy "Lesz benne kijelző!! Lesz benne 6DoF!!!"

    De nem írtak ki semmi konkrétat.
    Milyen felbontású kijelzők vannak benne? Milyen technológiával készültek? Lehet IPD-t állítani? Lencsék? Stb, stb. Egyáltalán, 1 napig kellett rugózni csak azon, hogy kábeles vagy kábel nélküli.

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Márton #17252 üzenetére

    Megjelenik egy új hardver és elszabadulnak az indulatok! :DD

    Ne vedd magadra a vicc jelzőt, nem úgy értette. Az a vicc ebben, hogy ez nem specifikáció hanem csak jól csengő marketing fogalmak (6 dof kivételével). Specifikációt szerintem mindenki tudja mit jelent, mint szó ráadásul a teljes specifikációra kíváncsi itt mindenki szerintem. Én ezt a real RGB-t sem tudom hova tenni... Adobe RGB 99.9%? Vagy sRGB x%? Vagy ez valami (számomra) új fogalom?
    Gondolom hasonlóan kíváncsi itt mindenki és erre értette kiskuplung is a viccet, hogy amit a HTC szolgáltatott infó minden csak nem specifikáció.
    Magyarul nem lehet tudni semmi konkrétat, csak rész infók vannak.

    Én azt tanácsolom az indulatoskodás helyett mindenki nézzen utána annak amit nem tud (és igen, sajna a topik összefoglalóba sem fér be minden de tudom még adós vagyok a frissítésével).
    Emellett pedig ha lesz új infó akár redditről vagy twitterről vadásszuk le és osszuk meg egymással itt. ;)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák