Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz fatal` #48618 üzenetére

    Ha ez valóban szemkövetés lenne és nem csak az arckövetés része, akkor a bemutató videóban NAGYBETŰKKEL írták volna ki. Aztán az is lehet később használható lesz ez, de tényleg ilyen pénzért olyan kis vásárlóközönsége lesz, hogy nem lesz értelme rá fejleszteni. Nem csodálkoznék, ha eltűnne az egész egy év múlva, mert a kutya nem fog 3*-os áron ilyet venni, mikor ott a pico 4 már szines ar-el és év végén jön a pro valódi szem és arckövetéssel szerintem féláron. Bár a meta jó úton haladt a vr elteljesztésében, de ez most szerintem rossz irány lett. Lehet látni, hogy harmad annyi pénzből is lehet jó szemcsit csinálni, ezek megint a vállalti termék nyomjuk meg azt a ceruzát fogjon vastagon irányba mentek el, amerre a htc is elindult, aztán el is tűnt a pc piacról. Ennyi pénzért még vállalati szinten sem lehet eladni. 60.000 Q2-őt vett egy világszinten 700.000 embert foglalkoztató cég. Most ebből kitelne 20.000 q2 pro. Azzal kitörölhetnék a seggüket. Most kidobnak 60.000 q2-őt? Nem hiszem, és azt sem, hogy sok cég lesz aki ezt a pro terméket osztogatná a dolgozóinak. Biztos lesz pár multi, de arra párszázeres közösségre fejleszteni vagy marha drága lesz, vagy nem lesz rentábilis.
    Szerintem cukiberg lejöhetne a való világba néha.
    De az jó hír, hogy van új chipset, reméljük ezen alapul majd a Q3 és ilyen pancace lencsék lesznek, mert a pico-ba még motoros állítás is belefért a q2 alatti árba.

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák